Eerdere uitslagen

Main Tournament 2016 - dag 1

Zaterdag / Samedi / Saturday 13 augustus 2016

Tournament 2016 ; wedstrijd 2x12,5 min

Uur Team 1 Team 2 Uitslag
9u30 Eintracht Frankfurt K AA Gent 0-0
9u30 Oud-Heverlee Leuven Everton FC 0-4
9u30 Villarreal CF Winnaar KT F 0-2
10u10 SV Zulte-Waregem HO Bierbeek 4-1
10u10 RSC Anderlecht Manchester City 2-0
10u10 KV Waasland-Beveren KVC Westerlo 1-2
10u50 Brabant United RB Leipzig 0-2
10u50 Chelsea FC Malaga CF 1-0
10u50 FC Kopenhagen AZ Alkmaar 1-1
11u30 K AA Gent Villarreal CF 6-0
11u30 R Mouscron-Peruwelz STVV 1-0
11u30 Bayer Leverkusen Standard de Liège 0-0
12u10 FC Schalke 04 Club Brugge KV 1-1
12u10 Everton FC Winnaar KT F 1-0
12u10 Oud-Heverlee Leuven Eintracht Frankfurt 2-1
12u50 KV Waasland-Beveren Brabant United 1-0
12u50 KVC Westerlo Manchester City 0-4
12u50 RB Leipzig RSC Anderlecht 0-2
13u30 Chelsea FC SV Zulte-Waregem 3-0
13u30 Standard de Liège HO Bierbeek 4-0
13u30 Malaga CF Bayer Leverkusen 2-3
14u10 STVV FC Kopenhagen 0-3
14u10 Club Brugge KV AZ Alkmaar 0-1
14u10 R Mouscron-Peruwelz FC Schalke 04 0-0
14u50 Everton FC Eintracht Frankfurt 1-0
14u50 Sporting Charleroi K AA Gent 1-2
14u50 Villarreal CF Oud-Heverlee Leuven 0-0
15u30 Manchester City KV Waasland-Beveren 2-0
15u30 RSC Anderlecht Brabant United 2-1
15u30 KVC Westerlo RB Leipzig 0-2
16u10 Standard de Liège Malaga CF 0-2
16u10 SV Zulte-Waregem Bayer Leverkusen 0-2
16u10 HO Bierbeek Chelsea FC 0-2
16u50 R Mouscron-Peruwelz FC Kopenhagen 0-2
16u50 FC Schalke 04 AZ Alkmaar 0-0
16u50 STVV Club Brugge KV 0-2
17u30 Sporting Charleroi Oud-Heverlee Leuven 0-1
17u30 Eintracht Frankfurt Villarreal CF 5-0
17u30 K AA Gent Everton FC 0-3
18u10 Manchester City RB Leipzig 0-0
18u10 Brabant United KVC Westerlo 5-0
18u10 KV Waasland-Beveren RSC Anderlecht 0-2

Zondag / Dimanche / Sunday 14 augustus 2016

Tournament 2016 ; wedstrijd 2x12,5 min

Uur Team 1 Team 2 Uitslag
9u00 HO Bierbeek Bayer Leverkusen 1-4
9u00 Chelsea FC Standard de Liège 0-0
9u00 Malaga CF SV Zulte-Waregem 1-0
9u40 AZ Alkmaar R Mouscron-Peruwelz 5-0
9u40 FC Kopenhagen Club Brugge KV 1-1
9u40 FC Schalke 04 STVV 0-0
10u20 Villarreal CF Everton FC 0-7
10u20 Oud-Heverlee Leuven K AA Gent 0-0
10u20 Sporting Charleroi Eintracht Frankfurt 1-2
11u00 KVC Westerlo RSC Anderlecht 0-2
11u00 RB Leipzig KV Waasland-Beveren, 1-0
11u00 Manchester City Brabant United 0-0
11u40 Bayer Leverkusen Chelsea FC 0-1
11u40 HO Bierbeek Malaga CF 0-0
11u40 SV Zulte-Waregem Standard de Liège 1-0
12u20 AZ Alkmaar STVV 2-0
12u20 FC Kopenhagen FC Schalke 04 1-3
12u20 Club Brugge KV R Mouscron-Peruwelz 0-0
Main Tournament 2016 - dag 2

Zondag 14 augustus 2016

Main Tournament 2016 ; Group wedstrijden ronde 2; wedstrijd 2x12,5 min

Uur Team 1 Team 2 Uitslag
14u30 Schalke 04 K AA Gent 1-0
14u30 Brabant United Chelsea FC 0-1
14u30 KVC Westerlo Standard de Liège 0-4
15u10 Oud-Heverlee Leuven RB Leipzig 0-2
15u10 SV Zulte-Waregem AZ Alkmaar 0-2
15u10 Sint-Truidense VV R Sporting Charleroi 0-0
15u50 Manchester City B Leverkusen 0-0
15u50 Club Brugge KV Everton FC 0-2
15u50 Villareal CF R Mouscron Peruwelz 0-2
16u30 Eintracht Frankfurt RSC Anderlecht 0-2
16u30 Malaga CF Kopenhagen IF 1-1
16u30 HO Bierbeek KV Waasland-Beveren 2-0
17u10 KAA Gent Brabant United 1-0
17u10 Chelsea FG Schalke 04 2-1
17u10 Standard de Liège STVV 1-0
17u50 RB Leipzig SV Zulte-Waregem 1-0
17u50 AZ Alkmaar Oud-Heverlee Leuven 5-0
17u50 R Sporting Charleroi KVC Westerlo 2-1
18u30 Bayer Leverkusen Club Brugge KV 0-0
18u30 Everton FC Manchester City 0-1
18u30 R Mouscron-Peruwelz HO Bierbeek 1-2
19u10 Kopenhagen IF Eintracht Frankfurt 0-1
19u10 RSC Anderlecht Malaga CF 2-2
19u10 KV Waasland-Beveren Villareal CF 1-0
Main Tournament 2016 - dag 3

Maandag 15 augustus 2016

Tournament 2016 Groepswedstrijden ronde 2 ; wedstrijd 2x12,5 min

Uur Team 1 Team 2 Uitslag
9u00 FC Schalke 04 Brabant United 2-0
9u00 Chelsea FC K AA Gent 2-0
9u00 OHL SV Zulte-Waregem 1-3
9u40 AZ Alkmaar RB Leipzig 0-0
9u40 Manchester FC Club Brugge KV 1-1
9u40 Everton FC Bayer Leverkusen 2-1
10u20 Malaga CF Eintracht Frankfurt 0-1
10u20 RSC Anderlecht FC Kopenhagen 1-0
10u20 Standard de Liège Sporting Charleroi 0-0
11u00 STVV KVC Westerlo 0-1
11u00 R Mouscron-Peruwelz KV Waasland-Beveren, 1-1
11u00 KHO Bierbeek Villarreal CF 0-4
Main Tournament 2016 - dag 3 - Kleine & Grote finale.

Maandag 15 augustus 2016

Tournament 2016 Finales ; wedstrijd 2x15min & 2x20min

Uur Team 1 Team 2 Uitslag
15u40 Chelsea FC RSC Anderlecht 2-1
16u35 AZ Alkmaar Everton 3-1
Voortornooi 2017 - uitslagen (klik to open)

Kwalificatietornooi U13 – zaterdag 5 augustus 2017

Duur van de wedstrijden: 2 x 15’ rust – repos: 5’

Wedstrijdschema

Nr.

Uur

Groep

Team

Team

Terrein

Res

Pen

1

09.30

A

K OSC Wijgmaal

FC Landen

1

4-0

2

09.30

C

KV Waasland- Beveren

RC Hades Hasselt

2

3-0

3

09.30

C

KFC Herent

Lommel United

3

1-1

4

10.20

A

AFC Tubize

SV Zulte-Waregem

1

1-4

5

10.20

D

RFC Liège

KSC Lokeren OV

2

0-5

6

10.20

D

R Antwerp FC

K Diegem Sport

3

0-0

7

11.10

E

RWDM

KSV Roeselare

1

2-1

8

11.10

E

Sporting Charleroi

KVK Tienen

2

1-0

9

11.10

B

KVC Kessel-Lo 2000

KVC Westerlo

3

2-0

10

12.00

B

Tempo Overijse

KLSK Londerzeel

1

1-3

11

12.00

F

K Lierse SK

KSK Kampenhout

2

5-0

12

12.00

F

R Ex Virton

KV Oostende

3

2-0

13

12.50

A

K OSC Wijgmaal

AFC Tubize

1

2-3

14

12.50

A

FC Landen

SV Zulte-Waregem

2

0-7

15

12.50

C

KFC Herent

KV Waasland- Beveren

3

1-2

16

13.40

C

Lommel United

RC Hades Hasselt

1

1-0

17

13.40

D

K Diegem Sport

KSC Lokeren OV

2

0-3

18

13.40

D

R Antwerp FC

RFC Liège

3

0-5

19

14.30

E

RWDM

Sporting Charleroi

1

1-2

20

14.30

E

KSV Roeselare

KVK Tienen

2

0-3

21

14.30

B

KVC Westerlo

Tempo Overijse

3

2-0

22

15.20

B

KLSK Londerzeel

KVC Kessel-Lo 2000

1

1-2

23

15.20

F

KV Oostende

KSK Kampenhout

2

1-3

24

15.20

F

R Ex Virton

K Lierse SK

3

0-1

25

16.10

C

KFC Herent

RC Hades Hasselt

1

2-0

26

16.10

A

SV Zulte-Waregem

K OSC Wijgmaal

2

0-4

27

16.10

A

FC Landen

AFC Tubize

3

1-2

28

17.00

D

RFC Liège

K Diegem Sport

1

0-5

29

17.00

C

Lommel United

KV Waasland- Beveren

2

1-3

30

17.00

D

KSC Lokeren OV

R Antwerp FC

3

1-1

31

17.50

F

K Lierse SK

KV Oostende

1

2-0

32

17.50

B

KLSK Londerzeel

KVC Westerlo

2

1-0

33

17.50

F

R Ex Virton

KSK Kampenhout

3

2-3

34

18.40

E

Sporting Charleroi

KSV Roeselare

1

4-0

35

18.40

B

KVC Kessel-Lo 2000

Tempo Overijse

2

1-1

36

18.40

E

KVK Tienen

RWDM

3

2-1

Hoofdtornooi 2017 - Ronde 1 - uitslagen (klik to open)
Uur Terrein Group Team 1 Team 2 Stand
14,30 1 E Manchester City Anderlecht 1-0
14,30 2 E AA Gent Ajax Amsterdam 0-2
14,30 3 I Cattle Country OHL 2-2
15,10 1 F Yokohama Lierse 0-0
15,10 2 F Chelsea Dortmund 1-3
15,10 3 I Waasland Beveren Crossfire Seattle 1-1
15,50 1 G Everton Club Brugge 0-2
15,50 2 G Standard de Liege RB Leipzig 2-0
15,50 3 J Bierbeek Frankfurt 0-1
16,30 1 H Zulte Waregem AZ Alkmaar 0-4
16,30 2 H Kopenhagen Charleroi 0-0
16,30 3 J Kessel-Lo Lokeren 0-1
17,10 1 E Anderlecht AA Gent 2-0
17,10 2 E Ajax Amsterdam Manchester City 1-0
17,10 3 I OHL Waasland Beveren 0-3
17,50 1 F Lierse Chelsea 0-1
17,50 2 F Dortmund Yokohama 1-0
17,50 3 I Crossfire Seattle Cattle Country 4-0
18,30 1 G Club Brugge Standard de Liege 1-2
18,30 2 G RB Leipzig Everton 3-1
18,30 3 J Frankfurt Kessel-Lo 6-2
19,10 1 H Charleroi Zulte Waregem 0-0
19,10 2 H AZ Alkmaar Kopenhagen 1-0
19,10 3 J Lokeren Bierbeek 1-1
Uur Terrein Group Team 1 Team 2 Stand
09,00 1 E Manchester City AA Gent 4-0
09,00 2 E Ajax Amsterdam Anderlecht 2-0
09,00 3 F Yokohama Chelsea 2-0
09,40 1 F Dortmund Lierse 0-0
09,40 2 G Everton Standard de Liege 0-2
09,40 3 G RB Leipzig Club Brugge 0-0
10,20 1 H Kopenhagen Zulte Waregem 0-0
10,20 2 H AZ Alkmaar Charleroi 0-0
10,20 3 I OHL Crossfire Seattle 0-2
11,00 1 I Waasland Beveren Cattle Country 4-0
11,00 2 J Frankfurt Lokeren 3-0
11,00 3 J Kessel-Lo Bierbeek 4-0
Hoofdtornooi 2017- Ronde 2 - uitslagen (klik to open)
Uur Terrein Group Team 1 Team 2 Stand
14,30 1 E Manchester City Anderlecht 1-0
14,30 2 E AA Gent Ajax Amsterdam 0-2
14,30 3 I Cattle Country OHL 2-2
15,10 1 F Yokohama Lierse 0-0
15,10 2 F Chelsea Dortmund 1-3
15,10 3 I Waasland Beveren Crossfire Seattle 1-1
15,50 1 G Everton Club Brugge 0-2
15,50 2 G Standard de Liege RB Leipzig 2-0
15,50 3 J Bierbeek Frankfurt 0-1
16,30 1 H Zulte Waregem AZ Alkmaar 0-4
16,30 2 H Kopenhagen Charleroi 0-0
16,30 3 J Kessel-Lo Lokeren 0-1
17,10 1 E Anderlecht AA Gent 2-0
17,10 2 E Ajax Amsterdam Manchester City 1-0
17,10 3 I OHL Waasland Beveren 0-3
17,50 1 F Lierse Chelsea 0-1
17,50 2 F Dortmund Yokohama 1-0
17,50 3 I Crossfire Seattle Cattle Country 4-0
18,30 1 G Club Brugge Standard de Liege 1-2
18,30 2 G RB Leipzig Everton 3-1
18,30 3 J Frankfurt Kessel-Lo 6-2
19,10 1 H Charleroi Zulte Waregem 0-0
19,10 2 H AZ Alkmaar Kopenhagen 1-0
19,10 3 J Lokeren Bierbeek 1-1
Uur Terrein Group Team 1 Team 2 Stand
09,00 1 E Manchester City AA Gent 4-0
09,00 2 E Ajax Amsterdam Anderlecht 2-0
09,00 3 F Yokohama Chelsea 2-0
09,40 1 F Dortmund Lierse 0-0
09,40 2 G Everton Standard de Liege 0-2
09,40 3 G RB Leipzig Club Brugge 0-0
10,20 1 H Kopenhagen Zulte Waregem 0-0
10,20 2 H AZ Alkmaar Charleroi 0-0
10,20 3 I OHL Crossfire Seattle 0-2
11,00 1 I Waasland Beveren Cattle Country 4-0
11,00 2 J Frankfurt Lokeren 3-0
11,00 3 J Kessel-Lo Bierbeek 4-0
Finals - Uitslagen - Zondag / Dimanche / Sunday 13 augustus 2017 (klik to open)
Nr. 1 Terrein Group Team 1 Team 2 Stand
F 1 11,40 2 1/2 Finale Ajax Dortmund 1-0
F 2 11,40 1 Manchester Yokohama 1-0
F 3 11,40 3 Anderlecht Chelsea 0-2
F 4 12,20 2 1/2 Finale Standard AZ Alkmaar 0-0(2-3)
F 5 12,20 1 Club Brugge Charleroi 2-0
F 6 12,20 3 Leipzig Kopenhagen 1-1(0-1)
F 7 13,00 3 AA Gent Lierse 1-2
F 8 13,00 2 Everton Zulte Waregem 0-1
F 9 13,00 1 23-24 Cattle Country(24) Bierbeek(23) 0-1
F 10 13,40 2 17-18 Waasland(18) Frankfurt(17) 0-1
F 11 13,40 1 19-20 Crossfire Seattle(20) Lokeren(19) 0-2
F 12 13,40 3 21-22 OHL(21) Kessel-Lo(22) 2-1
F 13 14,20 2 11-12 Anderlecht(12) Leipzig(11) 0-1
F 14 14,20 1 13-14 Lierse(13) Zulte Waregem(14) 3-1
F 15 14,20 3 15-16 AA Gent(16) Everton(15) 0-2
F 16 15,00 2 5-6 Manchester(5) Club Brugge(6) 2-0
F 17 15,00 1 7-8 Yokohama(7) Charleroi(8) 3-0
F 18 15,00 3 9-10 Chelsea(10) Kopenhagen(9) 0-0(1-3)
F 19 15,40 2 3-4 Dortmund(4) Standard(3) 1-1(0-2)
F 20 16,45 2 1-2 Ajax(1) AZ Alkmaar(2) 2-2(4-3)
Voortornooi 2018 - uitslagen (klik to open)


KLSK Londerzeel

K OSC Wijgmaal

KG

1-2

KSC Lokeren OVL

RWDM Brussels FC

1

3-0

KV Waasland-Beveren

RFC Seraing

3

0-0

KSV Bornem

KVK Tienen

KG

0-1

R Ex. Mouscron

K Lyra-Lierse

1

0-4

Sporting Kampenhout

FC Landen

3

1-0

Cappellen FC

KFC Herent

KG

0-1

KV Oostende

KVC Westerlo

1

FF 5-0

K Diegem Sport

KVC Kessel-Lo 2000

3

3-3

Sporting Charleroi

KSV Roeselare

KG

3-0

KLSK Londerzeel

KSC Lokeren OVL

1

0-4

RWDM Brussels FC

K OSC Wijgmaal

3

1-4

KSV Bornem

KV Waasland-Beveren

KG

0-1

RFC Seraing

KVK Tienen

1

2-0

Sporting Kampenhout

R Ex. Mouscron

3

3-1

FC Landen

K Lyra-Lierse

KG

1-4

Cappellen FC

KV Oostende

1

0-2

KVC Westerlo

KFC Herent

3

FF 0-5

K Diegem Sport

Sporting Charleroi

KG

1-2

KSV Roeselare

KVC Kessel-Lo 2000

1

3-0

KLSK Londerzeel

RWDM Brussels FC

3

2-2

K OSC Wijgmaal

KSC Lokeren OVL

KG

1-2

RFC Seraing

KSV Bornem

1

0-0

KVK Tienen

KV Waasland-Beveren

3

0-8

R Ex. Mouscron

FC Landen

KG

2-1

K Lyra-Lierse

Sporting Kampenhout

1

4-2

Cappellen FC

KVC Westerlo

3

FF 5-0

KFC Herent

KV Oostende

KG

0-0

KVC Kessel-Lo 2000

Sporting Charleroi

1

1-4

KSV Roeselare

K Diegem Sport

3

1-0

Hoofdtornooi 2018 - Ronde 1 - uitslagen (klik to open)

wedstrijd

groep

Team 1

Team 2

Veld

Res.

nr.

uur

1

9.30

C

Cattle Country

FC Lugano

KG

2-1

2

9.30

C

R Standard de Liège

RSC Anderlecht

1

1-1

3

9.30

A

KHO Bierbeek

K Lyra Lierse

3

0-2

4

10.10

C

FC Kopenhagen

KV Oostende

KG

2-0

5

10.10

A

AZ Alkmaar

FK Krasnodar (Краснодар)

1

0-1

6

10.10

B

Eintracht Frankfurt

KV Waasland-Beveren

3

2-1

7

10.50

A

Club Brugge KV

Everton FC

KG

0-0

8

10.50

B

Chelsea FC

SV Zulte-Waregem

1

4-0

9

10.50

D

Sporting Charleroi

N. Grampus (名古屋グランパスエイ)

3

0-1

10

11.30

B

Tanzania U13

KSC Lokeren OVL

KG

0-6

11

11.30

D

PSV Eindhoven

KAA Gent

1

1-1

12

11.30

D

Odense BK

Oud-Heverlee Leuven

3

4-3

13

12.10

C

RSC Anderlecht

FC Lugano

KG

4-0

14

12.10

C

KV Oostende

R Standard de Liège

1

1-1

15

12.10

C

FC Kopenhagen

Cattle Country

3

0-2

16

12.50

A

FK Krasnodar (Краснодар)

Everton FC

KG

1-2

17

12.50

A

KHO Bierbeek

Club Brugge KV

1

0-4

18

12.50

A

K Lyra Lierse

AZ Alkmaar

3

0-4

19

14.00

B

KV Waasland-Beveren

SV Zulte-Waregem

KG

1-1

20

14.00

B

Tanzania U13

Eintracht Frankfurt

1

0-5

21

14.00

B

KSC Lokeren OVL

Chelsea FC

3

1-2

22

14.40

D

N. Grampus (名古屋グランパスエイ)

Odense BK

KG

0-4

23

14.40

D

Oud-Heverlee Leuven

KAA Gent

1

1-1

24

14.40

D

Sporting Charleroi

PSV Eindhoven

3

1-0

25

15.20

C

R Standard de Liège

Cattle Country

KG

0-3

26

15.20

C

KV Oostende

RSC Anderlecht

1

0-5

27

15.20

C

FC Lugano

FC Kopenhagen

3

1-2

28

16.00

A

Everton FC

AZ Alkmaar

KG

0-1

29

16.00

A

K Lyra Lierse

Club Brugge KV

1

0-3

30

16.00

A

FK Krasnodar (Краснодар)

KHO Bierbeek

3

5-0

31

16.40

D

Oud-Heverlee Leuven

Sporting Charleroi

KG

2-0

32

16.40

B

Chelsea FC

Tanzania U13

1

13-0

33

16.40

B

SV Zulte-Waregem

Eintracht Frankfurt

3

0-4

34

17.20

B

KSC Lokeren OVL

KV Waasland-Beveren

KG

3-0

35

17.20

D

PSV Eindhoven

N. Grampus (名古屋グランパスエイ)

1

4-1

36

17.20

D

KAA Gent

Odense BK

3

0-0

37

18.00

C

R Standard de Liège

FC Kopenhagen

KG

1-1

38

18.00

C

FC Lugano

KV Oostende

1

0-1

39

18.00

C

Cattle Country

RSC Anderlecht

3

1-5

40

18.40

A

AZ Alkmaar

KHO Bierbeek

KG

5-0

41

18.40

A

Everton FC

K Lyra Lierse

1

4-1

42

18.40

A

Club Brugge KV

FK Krasnodar (Краснодар)

3

0-0

wedstrijd

groep

Team 1

Team 2

Veld

Res.

nr.

uur

43

9.00

B

Eintracht Frankfurt

Chelsea FC

KG

0-3

44

9.00

B

SV Zulte-Waregem

KSC Lokeren OVL

1

2-0

45

9.00

B

KV Waasland-Beveren

Tanzania U13

3

6-0

46

9.40

D

Odense BK

PSV Eindhoven

KG

2-1

47

9.40

D

KAA Gent

Sporting Charleroi

1

1-0

48

9.40

D

N. Grampus (名古屋グランパスエイ)

Oud-Heverlee Leuven

3

2-1

49

10.20

A

AZ Alkmaar

Club Brugge KV

KG

2-0

50

10.20

A

Everton FC

KHO Bierbeek

1

7-0

051

10.20

A

FK Krasnodar (Краснодар)

K Lyra Lierse

3

0-0

52

11.00

C

FC Kopenhagen

RSC Anderlecht

KG

0-2

53

11.00

C

FC Lugano

R Standard de Liège

1

1-0

54

11.00

C

Cattle Country

KV Oostende

3

2-0

55

11.40

B

Tanzania U13

SV Zulte-Waregem

KG

0-7

56

11.40

B

KSC Lokeren OVL

Eintracht Frankfurt

1

0-0

57

11.40

B

Chelsea FC

KV Waasland-Beveren

3

6-0

58

12.20

D

N. Grampus (名古屋グランパスエイ)

KAA Gent

KG

0-2

59

12.20

D

Sporting Charleroi

Odense BK

1

0-1

60

12.20

D

Oud-Heverlee Leuven

PSV Eindhoven

3

0-2

Hoofdtornooi 2018- Ronde 2 - uitslagen (klik to open)
Uur Terrein Group Team 1 Team 2 Stand
14,30 KG E FC Kopenhagen AA Gent 2-0
14,30 1 E Zulte Waregem AZ Alkmaar 0-1
14,30 3 I Lugano K Lyra Lierse 2-1
15,10 KG F PSV Eindhoven Cattle Country 3-0
15,10 1 F Club Brugge Chelsea 0-1
15,10 3 I Charleroi Waasland Beveren 3-0
15,50 KG G Krasnodar E. Frankfurt 1-1
15,50 1 G Nagoya Grampus Anderlecht 0-3
15,50 3 J Tanzania Nat. U13 OHL 0-7
16,30 KG H KV Oostende Odense BK 0-1
16,30 1 H Lokeren Everton 0-3
16,30 3 J KHO Bierbeek Standard de Liege 0-3
17,10 KG E AA Gent Zulte Waregem 1-0
17,10 1 E AZ Alkmaar FC Kopenhagen 1-0
17,10 3 I K Lyra Lierse Charleroi 1-0
17,50 KG F Cattle Country Club Brugge 2-1
17,50 1 F Chelsea PSV Eindhoven 2-0
17,50 3 I Waasland Beveren Lugano 2-2
18,30 KG G E. Frankfurt Nagoya Grampus 2-1
18,30 1 G Anderlecht Krasnodar 2-0
18,30 3 J OHL KHO Bierbeek 5-1
19,10 KG H Everton KV Oostende 2-0
19,10 1 H Odense BK Lokeren 4-0
19,10 3 J Standard de Liege Tanzania Nat. U13 9-0
Uur Terrein Group Team 1 Team 2 Stand
09,00 KG E FC Kopenhagen Zulte Waregem 0-2
09,00 1 E AZ Alkmaar AA Gent 1-0
09,00 3 F PSV Eindhoven Club Brugge 0-1
09,40 KG F Chelsea Cattle Country 2-0
09,40 1 G Krasnodar Nagoya Grampus 3-1
09,40 3 G Anderlecht E. Frankfurt 4-0
10,20 KG H Lokeren KV Oostende 0-1
10,20 1 H Odense BK Everton 1-1
10,20 3 I K Lyra Lierse Waasland Beveren 0-0
11,00 KG I Charleroi Lugano 0-0
11,00 1 J OHL Standard de Liege 0-0
11,00 3 J KHO Bierbeek Tanzania Nat. U13 2-1
Finals - Uitslagen - Zondag / Dimanche / Sunday 12 augustus 2018 (klik to open)
Uur Terrein Group Team 1 Team 2 Uitslag
11,40 KG 1/2 Finale AZ Alkmaar Chelsea 0-0
11,40 1 Zulte Waregem Club Brugge 1-2
11,40 3 FC Kopenhagen Cattle Country 1-0
12,20 KG 1/2 Finale Anderlecht Odense 1-0
12,20 1 Krasnodar Everton 1-0
12,20 3 Frankfurt Oostende 3-0
13,00 KG K AA Gent PSV Eindhoven 0-2
13,00 1 Nagoya Grampus Lokeren 2-1
13,00 3 23-24 Waasland Beveren Tanzania 3-0
13,40 KG 17-18 Lugano Standard 2-0
13,40 1 19-20 Charleroi OHL 1-1
13,40 3 21-22 Lyra Lierse Bierbeek 1-0
14,20 KG 11-12 Cattle Country Oostende 2-0
14,20 1 13-14 PSV Eindhoven Nagoya Grampus 1-3
14,20 3 15-16 K AA Gent Lokeren 0-0
15,00 KG 5-6 Club Brugge Krasnodar 2-0
15,00 1 7-8 Zulte Waregem Everton 1-4
15,00 3 9-10 FC Kopenhagen Frankfurt 3-0
15,40 KG 3-4 Chelsea Odense 1-1
16,45 KG 1-2 AZ Alkmaar Anderlecht 1-0
1 AZ Alkmaar
2 Anderlecht
3 Chelsea
4 Odense
5 Club Brugge
6 Krasnodar
7 Everton
8 Zulte Waregem
9 FC Kopenhagen
10 Frankfurt
11 Cattle Country
12 Oostende
13 Nagoya Grampus
14 PSV Eindhoven
15 K AA Gent
16 Lokeren
17 Lugano
18 Standard
19 OHL
20 Charleroi
21 Lyra Lierse
22 Bierbeek
23 Waasland Beveren
24 Tanzania