Home

Kwalificatietornooi U13 – zaterdag 5 augustus 2017

Kwalificatietornooi 2017

Groep A Groep B
SV ZULTE-WAREGEM RODA JC KERKRADE (NL)
AFC TUBIZE KVC WESTERLO
KOSC WIJGMAAL TEMPO OVERIJSE
FC LANDEN KVC KESSEL-LO 2000
Groep C Groep D
WAASLAND-BEVEREN KSC LOKEREN
LOMMEL UNITED R. ANTWERP FC
FC SERAING RFC DE LIEGE
KFC HERENT K. DIEGEM SPORT
Groep E Groep F
SPORTING CHARLEROI KV OOSTENDE
KSV ROESELARE K. LIERSE SK
KVK TIENEN R. EXCELSIOR VIRTON
RWDM KSK KAMPENHOUT

Kwalificatietornooi U13 – zaterdag 5 augustus 2017

Duur van de wedstrijden: 2 x 15’ rust – repos: 5’  

Wedstrijdschema

Nr.

Uur

Groep

Team

Team

Terrein

Res

Pen

1

09.30

A

K OSC Wijgmaal

FC Landen

1

2

09.30

C

KV Waasland- Beveren

RC Hades Hasselt

2

3

09.30

C

KFC Herent

Lommel United

3

4

10.20

A

AFC Tubize

SV Zulte-Waregem

1

5

10.20

D

RFC Liège

KSC Lokeren OV

2

6

10.20

D

R Antwerp FC

K Diegem Sport

3

7

11.10

E

RWDM

KSV Roeselare

1

8

11.10

E

Sporting Charleroi

KVK Tienen

2

9

11.10

B

KVC Kessel-Lo 2000

KVC Westerlo

3

10

12.00

B

Tempo Overijse

KLSK Londerzeel

1

11

12.00

F

K Lierse SK

KSK Kampenhout

2

12

12.00

F

R Ex Virton

KV Oostende

3

13

12.50

A

K OSC Wijgmaal

AFC Tubize

1

14

12.50

A

FC Landen

SV Zulte-Waregem

2

15

12.50

C

KFC Herent

KV Waasland- Beveren

3

16

13.40

C

Lommel United

RC Hades Hasselt

1

17

13.40

D

K Diegem Sport

KSC Lokeren OV

2

18

13.40

D

R Antwerp FC

RFC Liège

3

19

14.30

E

RWDM

Sporting Charleroi

1

20

14.30

E

KSV Roeselare

KVK Tienen

2

21

14.30

B

KVC Westerlo

Tempo Overijse

3

22

15.20

B

KLSK Londerzeel

KVC Kessel-Lo 2000

1

23

15.20

F

KV Oostende

KSK Kampenhout

2

24

15.20

F

R Ex Virton

K Lierse SK

3

25

16.10

C

KFC Herent

RC Hades Hasselt

1

26

16.10

A

SV Zulte-Waregem

K OSC Wijgmaal

2

27

16.10

A

FC Landen

AFC Tubize

3

28

17.00

D

RFC Liège

K Diegem Sport

1

29

17.00

C

Lommel United

KV Waasland- Beveren

2

30

17.00

D

KSC Lokeren OV

R Antwerp FC

3

31

17.50

F

K Lierse SK

KV Oostende

1

32

17.50

B

KLSK Londerzeel

KVC Westerlo

2

33

17.50

F

R Ex Virton

KSK Kampenhout

3

34

18.40

E

Sporting Charleroi

KSV Roeselare

1

35

18.40

B

KVC Kessel-Lo 2000

Tempo Overijse

2

36

18.40

E

KVK Tienen

RWDM

3

 

Dank aan onze sponsors

vrijdag 11 augustus 2017 - Ronde 1

Hoofdtornooi 2017

GROEP A
CHELSEA FC
FC KOPENHAGEN
AFC AJAX AMSTERDAM
CLUB BRUGGE KV
OUD-HEVERLEE LEUVEN
Winnaar KT Groep B
GROEP B
MANCHESTER CITY FC
EINTRACHT FRANKFURT
AZ ALKMAAR
R. STANDARD DE LIEGE
Winnaar KT Groep C
Winnaar KT Groep F
GROEP C
CROSSFIRE SEATTLE (U.S.A.)
RB LEIPZIG
YOKOH. F. MARINOS (JAPAN)
RSC ANDERLECHT
HO BIERBEEK
Winnaar KT Groep A
GROEP D
EVERTON FC
BORUSSIA DORTMUND
CATTLE COUNTRY (NAMIBIA)
KAA GENT
Winnaar KT Groep D
Winnaar KT Groep E

Duur van de wedstrijden: 2 x 12.30’ rust – repos: 2’  

wedstrijd

groep

Team 1

Team 2

Veld

Res.

nr.

uur

1

9.30

B

AZ Alkmaar

Eintracht Frankfurt

1

2

9.30

B

R Standard de Liège

Winnaar KT C

2

3

9.30

B

Manchester City FC

Winnaar KT F

3

4

10.10

C

Yokohama F Marinos (Japan)

RB Leipzig

1

5

10.10

C

RSC Anderlecht

KHO Bierbeek

2

6

10.10

C

Crossfire Seattle (USA)

Winnaar KT A

3

7

10.50

A

AFC Ajax Amsterdam

FC Kopenhagen

1

8

10.50

A

Club Brugge KV

Oud-Heverlee Leuven

2

9

10.50

A

Chelsea FC

Winnaar KT B

3

10

11.30

D

Cattle Country (Namibia)

Borussia Dortmund

1

11

11.30

D

KAA Gent

Winnaar KT D

2

12

11.30

D

Everton FC

Winnaar KT E

3

13

12.10

B

Winnaar KT F

Winnaar KT C

1

14

12.10

B

Manchester City FC

AZ Alkmaar

2

15

12.10

B

R Standard de Liège

Eintracht Frankfurt

3

16

12.50

C

Winnaar KT A

KHO Bierbeek

1

17

12.50

C

Crossfire Seattle (USA)

Yokohama F Marinos (Japan)

2

18

12.50

C

RSC Anderlecht

RB Leipzig

3

19

14.00

A

Winnaar KT B

Oud-Heverlee Leuven

1

20

14.00

A

Chelsea FC

AFC Ajax Amsterdam

2

21

14.00

A

Club Brugge KV

FC Kopenhagen

3

22

14.40

D

Winnaar KT E

Winnaar KT D

1

23

14.40

D

Everton FC

Cattle Country (Namibia)

2

24

14.40

D

KAA Gent

Borussia Dortmund

3

25

15.20

B

Eintracht Frankfurt

Manchester City FC

1

26

15.20

B

Winnaar KT F

R Standard de Liège

2

27

15.20

B

Winnaar KT C

AZ Alkmaar

3

28

16.00

C

RB Leipzig

Crossfire Seattle (USA)

1

29

16.00

C

Winnaar KT A

RSC Anderlecht

2

30

16.00

C

KHO Bierbeek

Yokohama F Marinos (Japan)

3

31

16.40

A

FC Kopenhagen

Chelsea FC

1

32

16.40

A

Winnaar KT B

Club Brugge KV

2

33

16.40

A

Oud-Heverlee Leuven

AFC Ajax Amsterdam

3

34

17.20

D

Borussia Dortmund

Everton FC

1

35

17.20

D

Winnaar KT E

KAA Gent

2

36

17.20

D

Winnaar KT D

Cattle Country (Namibia)

3

37

18.00

B

AZ Alkmaar

R Standard de Liège

1

38

18.00

B

Eintracht Frankfurt

Winnaar KT F

2

39

18.00

B

Winnaar KT C

Manchester City FC

3

40

18.40

C

Yokohama F Marinos (Japan)

RSC Anderlecht

1

41

18.40

C

RB Leipzig

Winnaar KT A

2

42

18.40

C

KHO Bierbeek

Crossfire Seattle (USA)

3

 

Zaterdag 12 augustus 2017 – Ronde 1

Programma

Duur van de wedstrijden: 2 x 12.30’ rust – repos: 2’  

wedstrijd

groep

Team 1

Team 2

Veld

Res.

nr.

uur

43

9.00

D

Cattle Country (Namibia)

KAA Gent

1

44

9.00

D

Borussia Dortmund

Winnaar KT E

2

45

9.00

D

Winnaar KT D

Everton FC

3

46

9.40

A

AFC Ajax Amsterdam

Club Brugge KV

1

47

9.40

A

FC Kopenhagen

Winnaar KT B

2

48

9.40

A

Oud-Heverlee Leuven

Chelsea FC

3

49

10.20

B

Manchester City FC

R Standard de Liège

1

50

10.20

B

Eintracht Frankfurt

Winnaar KT C

2

51

10.20

B

AZ Alkmaar

Winnaar KT F

3

52

11.00

C

Crossfire Seattle (USA)

RSC Anderlecht

1

53

11.00

C

RB Leipzig

KHO Bierbeek

2

54

11.00

C

Yokohama F Marinos (Japan)

Winnaar KT A

3

55

11.40

D

Everton FC

KAA Gent

1

56

11.40

D

Borussia Dortmund

Winnaar KT D

2

57

11.40

D

Cattle Country (Namibia)

Winnaar KT E

3

58

12.20

A

Chelsea FC

Club Brugge KV

1

59

12.20

A

FC Kopenhagen

Oud-Heverlee Leuven

2

60

12.20

A

AFC Ajax Amsterdam

Winnaar KT B

3

Eindstand

Trekking 2e ronde tijdens de middagpauze op 12/08

Sfeer op de lottrekking Internationaal Miniementornooi, 32e Editie

De vier continenten zullen midden augustus vertegenwoordigd zijn op het Euro Miniementoernooi in Bierbeek.
En dat is voor het eerst in de 32-jarige geschiedenis van het sportevenement.
Hapjes en drankjes, een optreden van danscentrum Aike Raes uit Heverlee, zo’n twintig VIP’s – onder wie oud-doelman Filip De Wilde en KV Mechelen-speler Mats Rits -, en vakkundig aan elkaar gepraat door VRT-sportjournalist Maarten Vangramberen.
Om maar te zeggen dat, als vanouds, alle registers opengetrokken werden voor de toernooiloting in CC De Borre in Bierbeek.
Daar pakte voorzitter en bezieler Johnny De Coster meteen uit met een primeur: “We hebben de voorbije 31 edities ploegen uit elk continent mogen verwelkomen, maar nooit allemaal samen. Tot nu.”

BELANGRIJK!

Nieuws en feiten